| 20.06.2018. ДОКУМЕНТАРКА

Кратка документарка за деновиве баран по потерница Здравко Мамиќ, секогаш ексцентричниот и контраверзен доскорашен претседател на фудбалскиот клуб Динамо од Загреб.

(5)

 
 
Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени