| 08.06.2018. ЕВОЛУЦИЈА

Кога се во прашање новите трендови, некои навистина можат да бидат бизарни, но овој ќе му се допадне на посилниот пол.

Моментално владее ерата на социјалните мрежи, па така корисниците поставуваат различни фотографии на своите профили, а некои и одат чекор подалеку.

Во прашање е сликање „секси селфи“. Девојките го прифатија овој тренд, па ја користат секоја слободна прилика да направат провокативни фотографии било зад компјутерот, во болница, во тоалет…

 
 

1. Работа, работа, работа

 

  
 

2. Едвај чекам денешниот ден на работа да заврши

 

 
loading...
 

3. Подготвена да интервенира во секој момент, а во меѓувреме „селфи“

 

4.Полицајка во прв план ја стави униформата која одлично и прилега

 

5. Ја искористи можноста да ги покаже облините, па само малку го крена фустанчето во тоалетот на работното место

 

6. И беше досадно на работа, па ги сликаше своите бујни гради

 

7. Кога и здосади куцањето на тастатура…

 

8. Во паузата од напорната работа, само ги крена нозете на маса и ги сликаше затегнатите нозе во кусо фустанче

 

9. Досадно ми е на работа…(па ќе ви ги покажам гаќичките)

 

(82)

Тим ЗА -0%
 
 
Тим ПРОТИВ 0%
Гласањето е затворено
  
Ливадџија

ОСТАВИ КОМЕНТАР

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Hема коментари
  • Hема коментари
  • HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
    Mени